IV Wiosenne zawody pływackie dla najmłodszych | Galeria i wyniki

Zawody pływackie z okazji dnia dziecka | Galeria i wyniki

1 czerwca 2019 roku na basenie Naquarius w Nakle nad Notecią Szkoła pływania BajerSwim wzięła udział w IV Wiosennych zawodach pływackich.
Zawody pływackie zostały zorganizowane m.in. przez Uczniowski Klub Sportowy Czwórka Nakło.

W wyścigach wzięło udział około 200 dzieci w różnym wieku z Nakła nad Notecią, Bydgoszczy, Mroczy i okolic.
W imprezie udział brały dzieci z rocznika 2012 i młodszego po rocznik 2006.
W pierwszym i drugim bloku wystartowało łącznie 32 naszych pływaków.
Najlepszym zawodnikiem kategorii 2012 i młodszych okazał się nasz uczeń Jacek Pietrzykowski z Łochowa  🙂
Tylko kilkadziesiąt setnych sekundy zabrakło naszej uczennicy Marcie Kosinskiej do zdobycia tytułu najlepszej zawodniczki w roczniku 2010 🙂

I BLOK
Kategoria 2012 i młodsi 25NN z deską chłopców:

  • I miejsce Jacek Pietrzykowski
  • II miejsce Nikodem Witkowski
  • IV miejsce Wojtek Musiał
  • V miejsce Stanisław Kowalski

Kategoria 2011 25NN z deską na piersiach dziewcząt:

  • III miejsce Weronika Waniak
  • IV miejsce Nikola Psuty
  • VI miejsce Eliza Bajerska
  • VII miejsce Michalina Mróz
  • IX miejsce Jagoda Wołowicz

Kategoria 2011 25NN z deską na piersiach chłopców:

  • II miejsce Dominik Stefaniak
  • III miejsce Bartosz Serwus

Kategoria 2010 25m stylem grzbietowym dziewcząt:

  • II miejsce Marta Kosinska
  • IX miejsce Maja Lehmann

Kategoria 2010 25m stylem grzbietowym chłopców:

  • VI miejsce Szymon Frydrychowicz
  • VII miejsce Michał Mróz
  • VIII miejsce Marcel Berka (2011)

Kategoria 2010 25m stylem dowolnym chłopców:

  • III miejsce Mateusz Klawiński

 

II BLOK
Kategoria 2009 50m stylem grzbietowym chłopców:

  • II miejsce Filip Belter
  • IV miejsce Julian Musiał

Kategoria 2008 50m stylem grzbietowym dziewcząt:

  • II miejsce Dominika Świtalska
  • V miejsce Zuzanna Szmidt

Kategoria 2007 50m stylem grzbietowym dziewcząt:

  • I miejsce Amelia Dombrowska

Kategoria 2006 m stylem grzbietowych dziewcząt:

  • III miejsce Emilia Jeziorska

Kategoria 2006 m stylem grzbietowych chłopców:

  • III miejsce Konrad Kamiński

Kategoria 2008 50m stylem klasycznym dziewcząt:

  • II miejsce Weronika Frydrychowicz

Kategoria 2007 50m stylem klasycznym chłopców:

  • III miejsce Rafał Harczenko

Kategoria 2009 50m stylem dowolnym chłopców:

  • II miejsce Gabriel Młynarczyk

Kategoria 2008 50m stylem dowolnym dziewcząt:

  • II miejsce Michalina Królak
  • IV miejsce Wiktoria Janowska

Kategoria 2008 50m stylem dowolnym chłopców:

  • II miejsce Marcin Pietrzykowski

Kategoria 2007 50m stylem dowolnym dziewcząt:

  • I miejsce Natalia Fajkowska

Kategoria 2006 50m stylem dowolnym dziewcząt:

  • II miejsce Paulina Lehmann

 

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy zdobytych medali oraz życzymy sukcesów sportowych w kolejnych zawodach w nowym roku szkolnym 🙂

Ze sportowymi Pozdrowieniami
Jakub Bajerski

IV Wiosenne zawody pływackie dla najmłodszych | Galeria i wyniki
youtube logo
instagram logo