Praca

Oferta Pracy: Instruktor Pływania

Lokalizacja: Bydgoszcz, Nakło nad Notecią, Barcin

Opis stanowiska: Poszukujemy instruktora pływania, który będzie prowadzić zajęcia z nauki pływania dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Twoje obowiązki będą obejmować:

  1. Prowadzenie lekcji pływania: Zgodnie z ustalonym harmonogramem, będziesz prowadzić zajęcia z nauki pływania, dbając o bezpieczeństwo i komfort uczestników.
  2. Dokumentowanie zajęć: Będziesz prowadzić listy obecności, potwierdzając odbycie się zajęć.
  3. Wsparcie uczestników: Pomoc w doskonaleniu techniki pływania oraz motywowanie do regularnych treningów.

Wymagania:

  • Uprawnienia instruktora pływania: Posiadanie odpowiednich kwalifikacji i certyfikatów.
  • Doświadczenie: Mile widziane doświadczenie na stanowisku instruktora pływania, nauczyciela wychowania fizycznego lub ratownika wodnego. Mile widziani są również osoby, które trenowały lub trenują pływanie.
  • Komunikatywność: Umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą.
  • Dyspozycyjność: Praca od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych oraz w soboty od 9.00-14.00.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności.
  • Elastyczny czas pracy: Możliwość dostosowania grafiku do swoich potrzeb.
  • Przyjazne środowisko pracy: Pracuj w zespole z pasją do sportu i aktywności fizycznej.
  • Umowę zlecenie

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: bajerswim@gmail.com

Zapraszamy do współpracy! 🏊‍♀️🌊