Harmonogram zajęć 2019/2020

Harmonogram zajęć pływania i aqua aerobiku 2019/2020

Basen CEKFiS UKW Bydgoszcz

  • Poniedziałek: Instruktor p. Jakub Bajerski
    17.00 Nauka pływania
    18.00 Doskonalenie pływania
    19.00 Doskonalenie pływania dla dorosłych
  • Wtorek: Instruktorka p. Dominika Nitka
    16.00 Nauka pływania
    17.00 Doskonalenie pływania
    18.00 Nauka pływania dla dorosłych
    19.00 Doskonalenie pływania dla dorosłych
  • Czwartek: Instruktor p. Jędrzej Gralik
    17.00 Doskonalenie pływania
    18.00 Doskonalenie pływania
    19.00 Doskonalenie pływania dla dorosłych
  • Piątek: Instruktor p. Jakub Bajerski
    17.00 Doskonalenie pływania
    18.00 Nauka pływania dla dorosłych
  • Sobota: Instruktorka p. Dominika Nitka
    9.00 Nauka pływania
    10.00 Nauka pływania
    11.00 Doskonalenie pływania
    12.00 Doskonalenie pływania

Basen CZWÓRKA Błonie

  • Poniedziałek: Instruktorka p. Dominika Nitka
    16.00 Doskonalenie pływania
  • Wtorek: Instruktor p. Jędrzej Gralik
    16.00 Doskonalenie pływania
    17.00 Doskonalenie pływania
    18.00 Doskonalenie pływania
    19.00 Doskonalenie pływania
  • Czwartek: Instruktorka p. Dominika Nitka
    18.00 Doskonalenie pływania
  • Piątek: Instruktorka p. Dominika Nitka
    16.00 Nauka pływania
  • Sobota: Instruktorka p. Oliwia Ligman-Stasiak
    9.00 Nauka pływania
    10.50 Nauka pływania

Basen Pałac Młodzieży CENTRUM

  • Poniedziałek: Instruktorka p. Paulina Skowron
    19.45 Aqua aerobik
    20.30 Aqua aerobik
  • Środa: Instruktorka p. Paulina Skowron
    19.45 Aqua aerobik
  • Piątek: Instruktorka p. Paulina Skowron
    19.45 Aqua aerobik
  • Sobota: Instruktorka p. Oliwia Ligman-Stasiak
    12.10 Nauka pływania
    13.00 Nauka pływania
    13.50 Nauka pływania

 

Basen Sardynka Osowa Góra

  • Poniedziałek: Instruktorka p. Paulina Jędrzejczyk
    17.00 Nauka pływania
    18.00 Doskonalenie pływania
    19.00 Doskonalenie pływania
  • Wtorek: Instruktorka p. Paulina Jędrzejczyk
    18.00 Doskonalenie pływania
    19.00 Doskonalenie pływania
  • Środa: Instruktorka p. Paulina Jędrzejczyk i p. Jakub Bajerski
    17.00 Nauka pływania, doskonalenie pływania
    18.00 Nauka pływania, doskonalenie pływania
    19.00 Doskonalenie pływania, doskonalenie pływania
  • Piątek: Instruktor p. Jędrzej Gralik
    17.00 Doskonalenie pływania
    18.00 Nauka pływania
    19.00 Doskonalenie pływania
  • Sobota: Instruktorka p. Paulina Jędrzejczyk
    10.00 Doskonalenie pływania
    11.00 Doskonalenie pływania
    12.00 Nauka pływania

Basen Naquarius w Nakle n. Notecią

  • Poniedziałek: Instruktor p. Bartosz Ksobiech
    17.00 Doskonalenie pływania
    18.00 Doskonalenie pływania
    19.00 Doskonalenie pływania
  • Wtorek: Instruktor p. Jakub Bajerski, p. Paulina Skowron
    16.00 Doskonalenie pływania
    17.00 Doskonalenie pływania
    18.00 Doskonalenie pływania
    19.00 Doskonalenie pływania
    20.00 Aqua aerobik
  • Środa: Instruktorka p. Marcela Gruszczyńska
    16.00 Nauka pływania
    17.00 Nauka pływania
    18.00 Doskonalenie pływania
    19.00 Doskonalenie pływania
  • Czwartek: Instruktor p. Jakub Bajerski, Bartosz Ksobiech, Paulina Skowron
    16.00 Doskonalenie pływania
    17.00 Doskonalenie pływania, doskonalenie pływania
    18.00 Doskonalenie pływania, nauka pływania
    19.00 Doskonalenie pływania, doskonalenie pływania
    20.00 Aqua aerobik
  • Sobota: Instruktorka p. Marcela Gruszczyńska
    9.00 Nauka pływania
    10.00 Doskonalenie pływania
    11.00 Doskonalenie pływania
    12.00 Doskonalenie pływania

 

Harmonogram zajęć 2019/2020
youtube logo
instagram logo